До кінців провідника прикладена постійна напруга 34 В. При цьому через провідник тече струм 2 А.

Знайдіть питомий опір провідника, якщо він являє собою циліндр довжиною 100 м та площею поперечного перерізу один міліметр квадратний.

Ответы на вопрос

Отвечает Пасечник Даниил.

Ответ:

Дано

U=34 В

I=2 А

L=100 м

S=1 мм2

___________

р-?

Решение

R=U/I

R=34/2=17 Ом

R=p*L/S

p=R*S/L

p=17*1/100=0,17 Ом*мм2/м

Ответ :р=0,17 Ом*мм2/м

__________________