Для піднімання тіла масою 900кг на висоту 2м використали похилу площину довжиною 6м про переміщенні

тіла на нього діяла сила тертя 1000Н визначити ККД похилої площини Срочно пожалуста помогите

Ответы на вопрос

Отвечает Кравцова Настя.

Ответ:1000*6=6000, Дж 900*10*2=18000 Дж, 6000/18000=33,3 %.

Объяснение: