Автомобіль масою 2 т рухається зі швидкістю 20 м/с. Яка йогокінетична енергія?Помоги пожалуйста,

срочно​

Ответы на вопрос

Отвечает Знобишин Макс.

Ответ:

400 кДж

Объяснение:

Е = mv^2/2 .

m=2т =2000кг

Е= 2000кг × 20^2 м^2/с^2 ÷ 2= 400 000 Дж = 400 кДж

Отвечает Кубик Дима.

Ответ:

Формула кінетичної енергії E=(mv^2)/2. Розмірності перевести у метричну систему. 2т=2000кг, 18 км/год=5м/с. Отже, E=(2000-5^2)/2=987,5

Объяснение: