Визначте, як зміниться період коливань у коливальному контурі, якщо ємність конденсатора зменшити в

4 рази.

Ответы на вопрос

Отвечает Kozeachina Arina.

Ответ:

Объяснение:

T = 2π·√ (L·C)

T₁ = 2π·√ (L·C/4) = 2π·√ (L·C) / 2 = T /2

Период уменьшится в 2 раза