Обчисліть енергію конденсатора,електроємність якого становить 200пФ,а різниця потенціалів на його

обкладках 1000В. Допоможіть дуже треба!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Асадчих Артём.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

C = 200 пФ = 200·10⁻¹² Ф

Δφ = 1000 В

_____________________

W - ?

W = C·Δφ²/2

W = 200·10⁻¹²·1000²/2 = 0,1 мДж