Для розтягнення пружини 1.5 см, необхідно прикласти силу 3Н. Яка жорсткість пружини​


Ответы на вопрос

Отвечает Евсеев Михаил.

Объяснение: оскільки F пружності=kx, то:

k=F/x=3H/0.015м=200H/м