Помогите пожалуйста !!!!Обчисліть масу тіла, швидкість якого 36 км/год, якщо імпульс цього тіла

дорівнює 120 кг·м/с.​

Ответы на вопрос

Отвечает Дархановна Дания.

Ответ:

12 кг

Объяснение:

v=10 м/с    p=120 кг*м/с    m=?

===

p=m*v

m=p/v=120/10=12 кг

=================