Яка кількість теплоти виділиться при кристалізації мідної деталі масою 2 кг взятої за температури

плавлення з наступнимохолодженням її до 87 °С?​​

Ответы на вопрос

Отвечает Каримов Владислав.

Ответ:

Q=с*(Тпл-T)*m+Lambda*m

Q=385*(1083-87)*2+213000*2 = 1192920 Дж = 1192, 92 кДж ~ 1,2 МДж

Объяснение: