Яку роботу виконав ідеальний газ, отримавши від нагрівника 40 Дж теплоти? Зміна внутрішньої

енергії газу дорівнює 15 Дж.

Ответы на вопрос

Отвечает Савицкая Настенька.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

Q = 40 Дж

ΔU = 15 Дж

____________

A - ?

Из I закона термодинамики:

Q = ΔU + A

A = Q - ΔU = 40 - 15 = 25 Дж

Отвечает Мулік Дарын.

Відповідь:

A=Q-ΔU

А=40-15=25Дж

Пояснення: