7. Відстань між двома містами електропоїзд проходить за 1,5 год, рухаючись зі швидкістю 80

км/год. За який час цю відстань пройдеавтомобіль, рухаючись зі швидкістю 20 м/с? (2 бали) ПОЖАЛУЙСТА ДАЮ 20 БАЛЛОВ​

Ответы на вопрос

Отвечает Горланов Степан.

Объяснение:

S=V*t=80км/ч*1,5ч=120км

t(автомобілю)=S:V=120000:20м/с=6000с=100хв