45 баллов Предмет розташований на відстані 20 см від тонкої лінзи. Знайдіть, на якій відстані від

лінзи знаходиться зображення предмета, якщо оптична сила лінзи -5 дптр.Срочно пожалуйста °^°​

Ответы на вопрос

Отвечает Ирискин Данила.

Ответ:

Объяснение:

дано d=20 см

D=-5 дптр

f- ?

F=1/D=-0,2 м=-20 cм

1/F=1/d+1/f

1/f=-1/20-1/20=-2/20

f=-10 см

Ответ f=-10 см ( изображение мнимое уменьшенное)

Отвечает Власова Евгения.

Объяснение:

D=-5дптр

d=0,2 м

f - ?

1/d+1/f=1/F=D

1/f=D-1/d=-5-1/0,2=-5-5=-10

f=1/(-10)=-0,4 м=-10см