4. Бала серіппені 400 Н күшпен созды. Бала қандай жұмыс істеді және қанша істеді? Серіппенің

қатаңдығы 10 000 Н/м.

Ответы на вопрос

Отвечает Каракотова Алина.

Ответ:

F=400N

k=10000N/m

A=?

A=(kx^2)/2

x=F/k=400/10000=004

A=10000*0.0008=8Дж

Объяснение: