Задача 42.2. Когерентні джерела хвиль випромінюють механічні хвилі довжиною 54 мм. Яким буде

результат інтерференції в точці, віддаленій від джерел хвиль на відстані 4 м і 4,27 м?

Ответы на вопрос

Отвечает Колтунова Валерия.

Ответ:

Объяснение:

Находим разность хода лучей:

Δ = L₂ - L₁ = 4,27 - 4 = 0,27 м       или Δ = 270 мм

На разности хода уложилось:

m = Δ / λ = 270 / 54 = 5

То есть на разнице хода уложилось целое число волн.

В рассматриваемой точке - усиление света.