Визнач кількість теплоти, що необхідна для нагрівання алюмінієвої деталі масою 48,3 кг від 18 ℃

до137 ℃: (питома теплоємність алюмінію с=920Дж/(кг∙℃))

Ответы на вопрос

Отвечает Жернакова Алина.

Q = cm |t1-t2|

Q = 920 * 48.3 * 119 = 5287884 (Дж) ~= 5,3 мДж