Визначити головний вектор системи сил, якщо задано його проекції на координатні осі Rx=800 H,

Ry=300 H, Rz = 520 H.

Ответы на вопрос

Отвечает Макуева Жанна.

Ответ:

R=\sqrt{R^{2} _{x}+R^{2} _{y} +R^{2}_{z}}=\sqrt{800^2+300^2+520^2}=1000.19998≈1000.2H

Объяснение:

R-головний вектор