На дні порожнього колодязя глибиною 40 м знаходиться гиря масою 14кг, лінійний розмір гирі нехтовно

малий. Гирю підіймають за допомогою однорідного ланцюга, кожний метр якого має масу 1 кг. Яка при цьому виконується робота?

Ответы на вопрос

Отвечает Жуков Дмитрий.

Ответ:

13,6 кДж

Объяснение:

H=40 м    m=14 кг   M=40 кг   A=?

===

A1 - работа по поднятию цепи (центр тяжести на половине высоты Н)

А2 - работа по поднятию гири на высоту Н

A=A1+A2=M*g*H/2+m*g*H=g*H*(M/2+m)=10*40*(40/2+14)=13600 Дж

=======================