100 БАЛОВ Порівняти (знайти відношення) висоти підняття двох рідин в однакових капілярах, якщо

густина першої рідини в 4 рази більша від густини другої, а коефіцієнт поверхневого натягу більший у 2 рази.

Ответы на вопрос

Отвечает Хазиханов Артём.

Ответ:

высота первого в 2 раза меньше

Объяснение:

h₁=2σ₁/(R*ρ₁*g)

h₂=2σ₂/(R*ρ₂*g)

h₁ : h₂ = 2σ₁/(R*ρ₁*g) : 2σ₂/(R*ρ₂*g) = (σ₁/σ₂)*(ρ₂/ρ₁) : 1 = (2)*(1/4) : 1 = (1/2) : 1