6. Обчисліть густину тіла, якщо за повного занурення в гас на нього діє виштовхувальна сила, що

дорівнює половині сили тяжіння.Густина гасу становить 800 кг/м​

Ответы на вопрос

Отвечает Крахмальный Алексей.

2 F(A) = F(T)

2 * g * p * V = m * g

m = p * V

Подставляем

2gpV=p*v*g

Сокращаем g, V

2 p = p

плотность керосина = 800 кг/м³

р - плотность жидкости

р - плотность тела

2 * 800 = 1600

Ответ: 1600 кг/м³