Обчисліть потенціальну енергію цеглини, що знаходиться на висоті 80 см відносно підлоги. Маса

цеглини - 5кг.​

Ответы на вопрос

Отвечает Писакин Валентин.

Объяснение:

потенціальна енергія =m *g *h

= 5*10*80 = 4000 Дж = 4 кДж