Через мідний провідник довжиною 20 м та площею поперечного перерізу 1 мм2 протікає струм Знайдіть

значення напруги на ціх кінцях провідника якщо значення 1А​

Ответы на вопрос

Отвечает Гусейнова Динара.

Ответ:

U=0,35 B

Объяснение:

Спорт в провідника

0,0175*20/1=0,35 Ом

U=I*R=1/0,35=0,35 B