Електрокип'ятильник за 5 хв нагрівае 0,2 кг води від 14°C до кипін- ня за умови, що в його

обмотці тече струм силою 2 А. Визначте напругу, подану на електрокип'ятильник. Втратами енергії знехтуйте.​

Ответы на вопрос

Отвечает Югова Арина.

Ответ:

t=300c

T=86*

I=2A

m=0.2кг

c= 4200

U-?

Q=cmt

Q=4200*0.2*86=72240Дж

Q=A=P*t

P=A/t

P=72240/300=240.8Вт

P=IU

U=240.8/2=120.4В