ПОЖАЛУЙСТА.Яка енергія та заряд плоского конденсатора з площею обкладинки 600 см2, зарядженого до

напруги 300В, якщо відстань між пластинками становить 2 мм і заповнена слюдою?

Ответы на вопрос

Отвечает Цукан Аня.

Відповідь:

Пояснення:

S= 0,06 м²

d = 0,002 м

U =300В

ε = 5,4

ε₀=8.8* 10^{-12} Ф/м

C=εε₀S/d                   C=8,8*10^(-12)*5,4*0,06/0,002 = 1,4*10^(-9) Ф

g= CU                         g = 1,4*10^(-9) *300 =4,3 *10^(-7) Кл

W=g²/(2C)                  W = 64*10^(-6) Дж