4. Якої висоти могла б досягти куля, яка вилетіла зі ствола рушниці вертикально вгору зі

швидкістю 400 м/с, якби не існувало опору повітря?​

Ответы на вопрос

Отвечает Ноздряков Василий.

v(початкове) = 400 м/с

a = g = -10 м/с^2

h = v(початкове)t + (at^2)/2

v = v(початкове) + at

0 = 400 - 10t (шукаємо час, коли куля перестає рухатись і досягає максимальної висоти)

t = 40 с

a = g = -10 м/с^2

h = 400*40 - 10*40*40/2 = 8000(м)

Відповідь: 8000 м