Водяний насос за 10 хвилин піднімає 500 літрів води на висоту 30 м. Яка потужність водяного

насосу?​

Ответы на вопрос

Отвечает Туркуев Амангул.

Ответ:

Объяснение:

N=А/t=mgh/t=500*10*30/10/60=250 В