4.Яку потужність споживає електрична лампа, ввімкнена в мережу напругою 220 В, якщо її опір 484 Ом?

Яку енергію вона споживає за 10 хв роботи ?

Ответы на вопрос

Отвечает Роон Диана.

Ответ:

мощность P=U*I=U²/R= 220²/484= 48400/484= 100Вт

А=Р*t= 100*10*60=60000 Дж