резистор, опір якого 55 ом увімкнено в мережу з напругою 110 вольт. яку кількість теплоти виділяє

резистор за 30 хв. Помогите пж

Ответы на вопрос

Отвечает Зубков Данил.

Ответ:

Q=(U²/R)*t=(U²*t)/R=(110²*30*60)/55=396 000 Дж=396 кДж.