Брусок рівномірно переміщають по поверхні столу силою 5 Н на відстань 10 м. Чому дорівнює робота

сили тертя?

Ответы на вопрос

Отвечает Выборнов Данил.

Ответ:

А=F*S=5*10=50 Дж

Объяснение: