У кастрюлю налили 15 літрів води за температури 17⁰С. Обчислити скільки літрів води за температури

99⁰ потрібно додати у каструлю щоб температура води була 20⁰С​

Ответы на вопрос

Отвечает Евсеев Паша.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m₁=15 л

t₁=17°С

t₂=99°С

t₃=20°С

Найти m₂.

m₁=ρV₁=1000 кг/м³ ·0,015 м³=15 кг

Уравнение теплового баланса:

сm₁(t₃-t₁)=cm₂(t₂-t₃)

15(20-17)=m₂(99-20)

15·3=m₂·79

m₂=45/79 кг

m₂=ρV₂=1000 кг/м³·45/79000=45/79 л ≈ 0,57 л воды нужно добавить.