Ем. С? 6.20. Яка кількість теплоти необхідна для плавлення 0,5 т залізного металобрухту, якщо

температура в цеху, де він лежить, дорівнює 35 °С? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Романова Софья.

Відповідь:

t(пл)=1538⁰С

m=0,5т=500кг

c=460Дж/кг*С

λ=270 уДж/кг

Q1=c*m*Δt

Q2=λ*m

Δt=1538-35=1503⁰C

Q1=460*500*1503=345690000Дж=345,69МДж

Q2=m*λ=270*500=135000кДж=135МДж

Q(заг)=Q1+Q2=345,69+135=480,69МДж

Пояснення: