За 10 с велосипедист проїхав 200 м, за наступні 20 с – ще 700 м. Знайдіть середню швидкість руху

велосипедиста на всьому шляху

Ответы на вопрос

Отвечает Янбухтин Алишер.

Ответ:

l1+l2=200+700=900

t2+t3=10+20=30

Vсер=l1+l2/t1+t2=900:30=30