Яка кількість теплоти потрібна, щоб перетворити на пару 100г води? Рідини беруть за температур

кипіння ​

Ответы на вопрос

Отвечает Беспелюхина Софья.

Ответ:

Дано :

m - 100 г = 0,1 кг

l - 2300000 Дж/кг

Знайти :

Q

Объяснение:

Q =m×l = 0,1 × 2300000 = 230000 Дж = 230 кДж