Чи зміниться, а якщо зміниться, то як, сила електростатичної взаємодії двох точкових зарядів у разі

зменшення кожного заряду та відстані між ними у 3 рази?​

Ответы на вопрос

Отвечает Маслий Владислав.

Объяснение:

Была сила взаимодействия:

F=K×q¹×q²/r²

Стала сила взаимодействия:

F=K+q1×q2/(r/3)²=9×K×q¹×q²/r²=9×F

Сила увиличилась в 9 раз.