задача з Фізики. яка кількість теплоти потрібна для перетворення в пару 20 грам води нагрітою до

температури кипіння​?

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Ярослав.

Ответ:

Для нагрівання до температури кипіння потрібна кількість теплоти Q1=c*m*(t2-t1), де =4200 Дж/(кг*град)-питома теплоємність води, m=700 г = 0.7 кг-маса води, t2=100 ° С - кінцева температура, t1 = 20 ° С - початкова температура. Q1 = 4200 * 0.7 * (100-20) = 240000 Дж = 0.24 МДж.

Для перетворення на пару потрібна кількість теплоти Q2=L*m, де L=2.3*10^6 Дж - питома теплота пароутворення води. Q2=0.7*2.3*10^6 = 1.61*10^6 Дж = 1.61МДж.

Повна кількість теплоти Q = Q1 + Q2 = 0.24 +1.61 = 1.85 МДж.

Объяснение: