Яку кількість антрациту треба спалити, щоб отримати 6МДж??? ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА, СРОЧНО!!!ДАЮ

15 БАЛІВ)))​

Ответы на вопрос

Отвечает Ластовецька Маша.

Ответ:

Объяснение:

Q = 6 МДж = 6·10⁶ Дж

q = 3·10⁷ Дж/кг

m - ?

=============

Q = q·m

m = Q / q = 6·10⁶ / (3·10⁷) = 0,2 кг, или 200 г