Яка маса нафти згораж, якщо під час згортання виділяється 8800 МДжтеплоти?​


Ответы на вопрос

Отвечает Петрова Софья.

Ответ:

Объяснение:

Q = 8800 МДж = 8800·10⁶ Дж

q = 4,4·10⁷

m - ?

========

Q = q·m

m = Q / q = (880·10⁷) / (4,4·10⁷) = 200 кг