яку потужність споживає електрочайник, якщо через його нагрівальний елемент опором 25 Ом проходить

струм 2 а?​

Ответы на вопрос

Отвечает Перваков Витя.

Ответ:

P=100Вт

Объяснение:

R=25Ом

I=2А

P=I^2*R

P=2^2*25=100 (Вт)