1. Під час досліджень 0,2 кг грибів на вміст радіоактивного Стронцію 90Sr зареєстровано 8 розпадів

цієї речовини за секунду. Чи відповідає це санітарним нормам, якщо допустима активність Стронцію в 1 кг грибів не повинна перевищувати 50 Бк?​

Ответы на вопрос

Отвечает Медведев Тимофей.

Відповідь:дано:

m1=0,2кг

N=8

t=1с

m2=1кг

розв’язання:

A=N/t=8/1=8Бк

A(m2)=A*5=8*5=40Бк

Пояснення:

Відповідь: відповідає санітарним нормам , не перевищує норми