Яку вагу має валіза масою 4кг, яка лежить на столі​


Ответы на вопрос

Отвечает Хуажева Соня.

Ответ:

P=Вага

М=маса

g=прискорення В.П

P=мg

P=4*10=40H или точнее

P=4*9.8=39.2H