100 балів. Скільки бензину треба спалити, щоб отримати стільки тепла, скільки його виділяється

людиною за добу під час виконання роботи середньої складності (17270кДж).

Ответы на вопрос

Отвечает Аркадьева Алиса.

Ответ: 0,37кг

Объяснение:

Дано:

Q=17270кДж=17270000Дж

q=4,7*10⁷Дж/кг

----------------------

m-?

m=Q/q=17270000/4,7*10⁷=0,37кг