Помогите с дз 1020Т1. Тепловоз штовхнув вагон масою 30 т, який стояв на горизонтальній ділянці

шляху. Вагон почав рухатися зі швидкістю 0,5 м/с. Визначте силу удару, якщо він тривав 1 с. 1021Т1. Хлопчик, стоячи в човні масою 200 кг, тягне за канат, що закріплений одним кінцем на березі, із силою 125 Н. З яким прискоренням рухається човен, якщо маса хлопчика 50 кг?

Ответы на вопрос

Отвечает Пахомов Кирилл.

Ответ: 15кН;

Объяснение:

Дано:

m=30т=30000кг

V=0,5м/с

t=1c

------------------------

F-?

F=ma

V=Vo+at

Vo=0

V=at

a=V/t=0,5/1=0,5м/с²

F=30000*0,5=15000Н=15кН

Дано:

m1=200кг

m2=50кг

F=125Н

--------------

а-?

F=ma

a=F/m=F/(m1+m2)=125/(200+50)=0,5м/с²