Знайти ємнісний опір конденсатора ємністю 1 мкФ у колі змінного струму з частотою 1 кГц. Відповідь

округліть до цілих.

Ответы на вопрос

Отвечает Grishko Daria.

Ответ:

X_{C} \approx 159 Ом

Объяснение:

Дано:

C = 1 \cdot 10^{-6} Ф

\nu = 1000 Гц

Знайти:

X_{C} \ - \ ?

---------------------------

Розв'язання:

\boxed{X_{C} = \dfrac{1}{wC}} - ємнісний опір конденсатора

w = 2 \pi \nu

X_{C} = \dfrac{1}{wC} = \dfrac{1}{2 \pi \nu C}

X_{C} = 1 / (2 * 3,14 * 1000 Гц * 1 \cdot 10^{-6} Ф) = 159,15 Ом ≈ 159 Ом

Відповідь: X_{C} \approx 159 Ом.