Ємність висотою 4м по вінця заповнили рідиною. Визначте, яка це рідина, якщо тиск, який вона

створює на дно ємності, дорівнює 32 кПа. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Комиссарова Надежда.

Ответ:

800 кг/м³

Объяснение:

h=4 м    p=32*10³ Па    ρ=?

===

p=ρ*g*h

ρ=p/(g*h)=32*10³/(10*4)=800 кг/м³

==============================