СРОЧНО Ящик масою 50 кг і об’ємом 0,001 м 3 витягують із води за допомогою мотузки. Визначте силу

натягу мотузки, якщо вантаж рухається з прискоренням 1 м/с 2 . Опором води знехтуйте

Ответы на вопрос

Отвечает Виноградова Валерия.

Ответ:

540H.

Объяснение:

m=50кг

V=0,001м

р=1000кг/м³

а=1м/с²

g=10м/с²

F-?

F=F0-Fарх

F0=m(g+a) (бо піднімають) =50×11=550Н

Fарх=pgV=1000×10×0,001=10Н

F=550-10=540H.