Розв'язати задачу : Вантаж об’ємом 2,1 дм3 витягають із води за допомогою мотузки. Визнач масу

вантажу, якщо вантаж рухається з прискоренням 1,6 м/с2 (напрямлене вверх) та сила натягу мотузки 83,4 Н . Опором води знехтуй. Прискорення вільного падіння g=10 м/с2. Густина води ρ=1000 кг/м3

Ответы на вопрос

Отвечает Маляров Саня.

Відповідь:

mg - F_{A} = ma + N

100 - 100o * 4010 ^ - 3, - 20 = 704

= 10 - rho*gv - 10k =

N=m|g- overline A - mb = 1