Хлопчик рівномірно тягне санчата з вантажем масою 50 кг, прикладаючи до мотузки силу 50 Н під кутом

45° до горизонту. Обчисліть коефіцієнт тертя санчат об дорогу Дуже треба

Ответы на вопрос

Отвечает Клименко Миша.

Ответ: 0,076

Объяснение:

Дано:

m=50кг

g=10Н/кг

F=50Н

α=45°

-----------

μ-?

Fтр=F*cosα=50*сos45°=35,4Н

Fтр=(mg-F*sinα)*μ

μ=Fтр/(mg-Fsinα)=35,4/(50*10-50*sin45°)=0,076