Пожалуйста очень нужно

сейчас................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................ Знайти силу струму, що проходить через реостат, виготовлений з алюмінієвої дротинидовжиною 50м і площею поперечного перерізу 10мм 2 , якщо напруга на клемах реостатастановить 145В.

Ответы на вопрос

Отвечает Черенева Карина.

Ответ:

R=ρL/S=0,4*50/1=20 Ом

ρ=0,4 Ом*мм²/м

I=U/R=45/20=2 1/4 A