Срочно пожалуйста, с решением Електровоз, що розвиває максимальне тягове зусилля 350 кН, може

надати поїзду на горизонтальній ділянці дороги прискорення, що не перевищує 0,15м/с² . Яка маса потяга, якщо коефіцієнт опору рухові = 0,004 ?​

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ: 1842 т

Объяснение:

Дано:

F=350кН=350000Н

а=0,15м/с²

μ=0,004

------------------

m-?

По второму закону Ньютона:

m*a = F - Fтр

m*a = F - μ*m*g

m (a+μ*g)=F

m = F / (a+μ*g) = 350 000 / (0,15+0,004*10) = 350 000 / 0,19 ≈1842 105 кг  или 1842 т