На яку відстань можна перемістити тіло під дією сили 8H,виконавши роботу 18ДЖ?​


Ответы на вопрос

Отвечает Хитрых Боря.

Ответ: 2,25м

Объяснение:

Дано:

F=8Н

А=18Дж

--------------

S-?

А=FS

S=A/F=18/8=2,25м