на яку відстань переміститься вантаж в напрямку дії сили величиною 16 Н , якщо вона виконала роботу

480 Дж​

Ответы на вопрос

Отвечает Афанасова Мария.

Ответ: 30м

Объяснение:

Дано:

F=16Н

А=480Дж

--------------

S-?

А=FS

S=A/F=480/16=30м