3. Тіло піднімають похилою площиною, виконуючи корисну роботу 180 кДж. Визначте повну роботу,

якщо ККД похилої площини 90%

Ответы на вопрос

Отвечает Кубрак Таисия.

Ответ:

  • Полная работа равна \boldsymbol{A_{3}=200} кДж

Объяснение:

Дано:

A_{\Pi}=180 кДж = 180·10³ Дж

\eta=90 %

Найти: A_3 - ?

Решение:

КПД наклонной плоскости: \displaystyle \boxed{\eta=\frac{A_{\Pi}}{A_3} \cdot 100 \%}, где \boldsymbol{A_{\Pi}} - полезная работа, \boldsymbol{A_3} - затраченная (полная) работа.

Тогда полная работа \boldsymbol{A_{3}}:

\displaystyle \boldsymbol{A_{3}}=\frac{A_{\Pi}}{\eta} \cdot 100\%=\frac{180\cdot 10^3}{90\%} \cdot 100\%=\boldsymbol{200} кДж

#SPJ1